O MNIE

 

Nazywam się Paulina Piaseczna. Jestem magistrem psychologii i psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym. Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, a czteroletnią szkołę psychoterapii poznawczo – behawioralnej w Warszawie. Na co dzień pracuję w prywatnej poradni zdrowia psychicznego, gdzie prowadzę konsultacje i psychoterapię indywidualną dla dorosłych i młodzieży.

Prowadzę również swój własny gabinet, który jest częścią Centrum Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Vita Longa przy ul. Wolność 5A w Warszawie. Możesz umówić się na konsultację w zakładce KONTAKT lub telefonicznie. 

Prowadzę również grupy wsparcia dla rodzin osób znajdujących się lub będących po kryzysie psychicznym.

Swoje doświadczenie zawodowe jako psycholog buduję od 2013 roku. Pracowałam jako stażysta w organizacjach pozarządowych:  przez rok w Stowarzyszeniu Na Rzec Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz również przez rok w Fundacji Dajemy Dzieciom Silę. W latach 2015 – 2018 prowadziłam psychoterapię indywidualną w Poradni Zdrowia Psychicznego w Koninie. Byłam również psychoterapeutą grupowym w Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. W pracy stosuję się do zasad Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty.

Nie oceniam, zachowuję tajemnicę zawodową, w każdym rodzaju trudności dokładam wszelkich starań, aby przede wszystkim zrozumieć pacjenta. Główne obszary, w których pracuję to zaburzenia nastroju, zaburzenia depresyjne i lękowe - fobia społeczna, fobie proste, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, problemy osobowościowe. Staram się również pomóc osobom w szeroko pojętym kryzysie życiowym oraz oferuję poradnictwo psychologiczne (problemy w relacjach partnerskich, problemy wychowawcze, radzenie sobie z emocjami – złość, lęk, poczucie winy).

Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci, którzy są dla mnie największą pozazawodową pasją.